Garanti ve İade

GARANTİ KOŞULLARI

Tüm ürünler aksi belirtilmediği sürece, üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için satın almış olduğunuz ürün 15 gün içerisinde bize bildirmeniz gerekmektedir. Size verilen digital kodlar 15 gün potimedya.com tarafından kanıtlar sunulduğu müddetçe değişim tarafımızca yapılmaktadır.

ÜRÜN İADE KOŞULLARI

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 15 gün içerisinde destek sayfamızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu işlemleri takiben sipariş edilen üründeki hata müşteri kullanımından kaynaklı ise veya 15 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmamaktadır. Ürün iadesi ve değişim şartları olarak, “Tüketicileri Koruma Yasası” gereği uygulamalar esastır.

TESLİMAT KOŞULLARI

potimedya.com ‘ üzerinden satın almış olduğunuz dijital lisans ürünleri belirtmiş olduğunuz mail adresinize gönderilmektedir. Gönderim süresi sistem yoğunluğuna ve ürüne bağlı olarak 15 ila 60 dakika veya 0-2 saat içerisinde teslim edilmektedir.